Stroje kąpielowe Marko

Bikini Marko   Strój kąpielowy Carine

 

  Model którym podkreślisz swoje wdzięki i wyeksponujesz swoje atuty. Biustonosz typu bardotka unosi i wdzięcznie eksponuje biust. Figi o niskim stanie. Całość prezentuje się niezwykle zmysłowo.

Strój kąpielowy Carine dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

Bikini Alex Marko  Strój kąpielowy Alex

Alex to idealne do opalania, skąpe bikini, które więcej odsłania niż zasłania. Biustonosz posiada miękkie miseczki, wiązanie na szy i ina plecach. Figi bardzo wykrojone, wiązane po bokach.

 

 Strój kąpielowy Alex dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

Strój kąpielowy jednoczęściowy  Strój kąpielowy Amelia

 

 Strój kąpielowy Amelia to fantastyczna jednoczęściówka, która dostępna jest w dużych rozmiarach - dlatego dedykowana jest kobietom o pełniejszych kształtach. Miseczki usztywniane świetnie zbierają i utrzymują biust. Wstawka z innego koloru na przodzie tuszuje niedoskonałości. 

 

 Model Amelia dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

Kostium kąpielowy jednoczęściowy   Strój kąpielowy Caroline

 

 Pełen dziewczęcego wdzięku strój jednoczęściowy, który dzięki marszczeniu materiału na brzuchu wdzięcznie tuszuje jego niedoskonałości. Miseczki lekko usztywnione, wiązane na szyi. Całość w uroczym marynarskim stylu.

Kostium Caroline dostępny jest w 6 różnych wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

 

Opalacze  Strój kąpielowy Adrianna

Strój który sprawdzi się świetnie jako opalacze podcza zażywania kąpieli słonecznych. Model dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych. Niektóre modele zdobią paseczki a inne zalotne groszki. Figi o obniżonym stanie, ozdobione kokardkami.

 

 Strój kąpielowy dostępny w 12 wersjach kolorystycznych.

 

 

 

 

  Strój kąpielowy Diana

 

 Diana to niezwykle elegancki model stroju kąpielowego, który w efektowny sposób podkreśla i eksponuje linię dekoltu. Miseczki usztywniane, na ramiączkach, na plecach zapięcie jak przy tradycyjnym biustonoszu. Na brzuchu  wąski pasek materiału, ktory optycznie wysmukla sylwetkę.

 Model dostępny w 5 kolorach: zieleni, czerni, szafiru, złota i koralu.